Nuka Sandalye | 1_1577105356_70.jpg

Yıllar boyunca değişen moda anlayışına uygun olarak mobilya sektörü de gelişim göstermektedir. Mobilya sektörünün önemli alt sektörlerinden olan sandalye sektörü, geniş ürün yelpazesiyle her türlü  tarz, zevk ve istekte modelin bulu

Yıllar boyunca değişen moda anlayışına uygun olarak mobilya sektörü de gelişim göstermektedir. Mobilya sektörünün önemli alt sektörlerinden olan sandalye sektörü, geniş ürün yelpazesiyle her türlü  tarz, zevk ve istekte modelin bulunduğu ve tasarlandığı bir sektördür.

Uzun bir tarihe sahip sandalye modelleri, zamanla hem değişen moda anlayışı ile şekillenmiş ve gelişmiş hem de kullanım alanları yaygınlaşmıştır. Öyle ki ev, ofis, cafe, restaurant, hotel vb. mekanlarda dekorasyonu tamamlayan ve vazgeçilemez mobilya türleri arasında yer almaktadır.

Üretilen her sandalye modeli temelde bir tasarımsal zenginlik sunan sandalye modelidir. Tasarım sandalye olarak isimlendirilen sandalyeler özel olarak tasarlanan ve üretilen sandalye modelleridir. Yaşam alanlarınızdan sosyal alanlara kadar her alanda kullanım kolaylığı sağlayarak kendine yer edinen sandalyelerin tasarım yönünün şıklığı ve konforu çok önemlidir. İstanbulda faaliyet gösteren, sayısız firmaya sandalye tedariği sağlayan ve onlarca projenin mimarı Nuka Sandalye ile tasarım sandalye modellerini keşfedin.