Nuka Sandalye | 1_1577102095_70.jpg

Engin bir tecrübenin varoluş sürecine dair başladığımız bu yolda kaliteli hizmet verme persfektimizin getirisi olarak üretmeye ve  hizmet etmeye devam ediyoruz. 14 yılı aşkın süredir sadece sandalye üretimi olarak başladığımız sektör

Engin bir tecrübenin varoluş sürecine dair başladığımız bu yolda kaliteli hizmet verme persfektimizin getirisi olarak üretmeye ve  hizmet etmeye devam ediyoruz. 14 yılı aşkın süredir sadece sandalye üretimi olarak başladığımız sektörde yılların getirdiği tecrübelerden de hareketle şimdi Özel bank üretimi, mutfak masası ve tabure gibi benzer alanlarda da üreterek hizmet vermekteyiz.

İmalat yaptığımız bu sektörde 28 ülkeye ürün ihracatı yapmakla birlikte Türkiyenin pek çok noktasına sandalye tedariki gerçekleştirmekteyiz. Perakende satışları yapmamakla birlikte toplu üretim ve teslimat yapmaktayız. Firmalara özel tasarım hizmeti sunarak özel model üretim seçeneğimiz de mevcuttur. Sınırsız renk seçenekleri ile sayısız sandalye modellerini kaliteli çok çeşitli kumaşlar ile sunarak gün geçtikçe büyüyen Nuka Sandalye firmamızla sektörde istenilen ihtiyacı karşılama ilkesinde ilerlemeye devam ederek hizmet etmekteyiz.